DLA SPÓŁDZIELNI ORAZ WSPÓLNOT MIESZKANIOWYCH MAMY OFERTĘ SPECJALNĄ!

Garażowe bramy segmentowe charakteryzują się wysokim standardem wykonania oraz doskonałą estetyką. Wypełnienie płyt stanowi pianka poliuretanowa, co zapewnia doskonałą szczelność oraz izolację termiczną. Jedną z zalet bram segmentowych jest to, że po zamontowaniu nie zmieniają się wymiary szerokości otworu. Poprzez zastosowanie systemu sprężyn brama jest idealnie wyważona i płynnie pracuje. Zastosowane zostały również najwyższej jakości systemy ryglujące zapewniające bezpieczeństwo nawet w przypadku awarii zasilania.

Kolejną z ciekawych i bardzo przydatnych zalet bram segmentowych jest ich pionowe otwieranie się ku górze. Zapewnia to zaoszczędzenie miejsca przed i wewnątrz garażu, a także daje nam do dyspozycji całe światło przejazdu.

Bramy segmentowe możemy wykorzystać do każdego otworu. Niezależnie od tego, czy nadproże ma formę skośną czy prostokątną lub jest zakończone łukiem segmentowym bądź też półkolistym – brama segmentowa sprawdzi się w każdej sytuacji. Dlatego też sprawdzają się one przy modernizowanych budynkach.

Oferujemy pomoc w doborze, montażu i regulacji automatyki oraz w programowaniu pilotów.

Rodzaje prowadzeń i dostępne kolory

100% Gwarancja

Gwarantujemy Państwu szybką i rzetelną realizację oraz najwyższą jakość naszych rozwiązań. Mamy na koncie ponad sto realizacji na terenie całego kraju i sporą grupę zadowolonych klientów!

Dane firmy

Bramy Garet – Maciej Zieliński
NIP: 972-044-76-79
tel.: 608 407 329
mail: serwisbramgaret@gmail.com

Czy mają Państwo jakieś pytania?

Chętnie rozwiejemy wszelkie wątpliwości.
Zapraszam serdecznie
Maciej Zieliński,
właściciel firmy Bramy Garet